מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים כל הכתבות
יום שלישי 05 אפריל 2011   מאת:מאיה כץ צילום:יח"צחווית הפריחה: עין זיוון על המפה

הוא יפה, הוא טעים, הוא רומנטי ואדמדם - תנו כבוד לדובדבן. הפרי הכי רומנטי שלכבודו נפתח פסטיבל הקטיף בעין זיוון. אל תפספסו את החוויה הנפלאה והחגיגית הזו בצפון.

יום חמישי 26 יולי 2012   מאת:ליאת עיניבמזגן או במים: כך תשרדו את אוגוסט

רוצים לבלות בקיץ אבל סובלים מהחום והלחות? בדקנו כמה אופציות ממוזגות או רטובות שיגרמו לכם לרצות לחזור אליהן שוב ושוב

יום חמישי 15 יולי 2010   מאת:מאיה כץ צילום:עיריית צפתעל האופניים- מהקל ועד האקסטרים

טרנד הרכיבה שמתפתח כאן בשנים האחרונות הפך להיות נחלת הכלל, קטנים וגדולים, מנוסים ומתחילים - עולם הרכיבה שייך לכולם. מגוון של מסלולי רכיבה המתאימים לכל רמה של רוכב - רק אל תשכחו את הקסדה!

יום שני 30 אפריל 2012   מאת:ליאת עינילא מיועד לאלרגנים: טיולי פריחה

תקופת האביב מאפיינת את הפריחה בטבע אבל גם את זו על הגוף. אלו בעלי האלרגיות מקווים שהתקופה הזו כבר תעבור ומעדיפים את הלחות של הקיץ על פני עיקצוצי הגוף. קבלו המלצות על המקומות הססגונים שפורחים.

יום שלישי 23 אוגוסט 2011   מאת:רון שגב פינקלמן צילום:רועי חןיוקרה בלב המדבר

רוח מדברית מלטפת, שקט, שקיעה קסומה, זריחה מהפנטת, שוב שקט, טעם הגבינות, יין, אתנחתא מהחיים, שלווה ועוד שלווה. זה היה סיכום ביניים לתחושות שעלו בי בביקורי בחוות נחל הרועה, שברמת הנגב.

יום חמישי 01 מרץ 2012   מאת:ליאת עיני צילום:ענבל רוזאוכלים ומטיילים: פסטיבל האוכל הכפרי

במהלך סופי השבוע בחודש מרץ יתקיים זו השנה ה-12 פסטיבל האוכל הכפרי במטה יהודה. זו הזדמנות טובה לספוג בו זמנית תרבות, טעמים, מוזיקה, אמנות, טיולים וטבע.

יום שני 28 פברואר 2011   מאת:דפנה דניאל צילום:דן לבחגיגה לבנה: פסטיבל החלב 2011

לציון עונת השיא בייצור החלב בארץ, מתקיימת מזה בשנה השביעית - חגיגות שמחת החלב 2011, בפסטיבל, החלב פותח את שעריו ומזמין את כולם לבקר ב- עשרות נקודות חלב מצפון ועד דרום, מתחילים ב 3.3.11

יום חמישי 20 מאי 2010   מאת:מאיה כץ צילום:חאן דרך הבשמיםלהתבודד ביחד

לא חייבים להיות לבד כדי להתבודד, אפשר ואפילו מומלץ לעשות את זה ביחד. לצאת יחד לחופשה במקום מרוחק ולהתנתק לכמה ימים משגרת החיים. מערכת וויקנד ריכזה עבורכם כמה מקומות בהם תמצאו הרבה שקט

יום ראשון 02 ספטמבר 2012   מאת:מאיה כץבטבע: המקומות המתאימים לעשות חשבון נפש

חודש אלול ועשרת ימי תשובה הינם תקופה לחשבון נפש. הטבע העוצמתי שמסביבנו בהחלט יכול לסייע בפעולה זו. קחו לכם כמה שעות של חופש וצאו אל הטבע, לבד או בזוג, ובטוח שתמצאו השראה. לפניכם מספר אתרים מומלצים במיוחד להלך רוח שכזה.

יום שני 05 מרץ 2012   מאת:ליאת עיני צילום: שלומי כהןעיר הקרח: הפסטיבל הכי שווה בירושלים

החל מ 6 במרס ועד סוף אפריל יתקיים פסטיבל הקרח בירושלים הכולל פסלים מאגדות ילדים ומאתרים של עיר הבירה. מומלץ להתלבש חם ולבוא לבקר.

יום שני 28 נובמבר 2011   מאת:ליאת עיני צילום: יח"צפסטיבל בבירה: חמשושלים 2011

כמו בכל שנה, פסטיבל תרבות ותיירות החורף בירושלים יפתח ב-1 בדצמבר ויתקיים במהלך ארבעה סופי שבוע. מופעי מוזיקה, הצגות, סיורים ומפגשים קוליאנריים הם רק חלק מהתוכנית המגוונת שמחכה לכם.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10