מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים כל הכתבות
יום רביעי 16 דצמבר 2009   מאת:יפעה מבטח צילום:יפעת מבטחקונספט קיבוצי - מסיבות בקיבוצים

עם התקרבותו של הסילבסטר והחגיגות שהוא מביא עימו הגיע הזמן שנדון מעט בנושא הבילויים הליליים. מתי בפעם האחרונה יצא לכם לצאת למסיבה שבאמת נהניתם בה?

יום ראשון 15 נובמבר 2009   מאת:שי פרנסזהירות, מייבשים את נחלי הצפון

על פגעי הטבע אין לנו שליטה, אך יבוש יזום של נחל בצת היא שערורייה שניתן למנוע ויפה שעה אחת קודם. קואליציה של כמה ארגונים ירוקים ותושבי האזור מנסה להציל את מה שנשאר למען הדורות הבאים

יום רביעי 31 דצמבר 2014   מאת: רון שגב פינקלמן5 המלצות לטיולי שקיעה בצפון

לא רק הקיץ והים מהווים תפאורה אידיאלית לשקיעה נהדרת, קבלו אתרים צפוניים וקרירים שמתאימים לביקור דווקא בחורף ומספקים שקיעות קסומות, לא פחות...

יום חמישי 30 אוגוסט 2012   מאת:טל גולדמןזמן זוגי: לנפוש אחרי החופש

תודו שאחרי החופש הגדול אתם חייבם חופש לעצמכם, בטח לפני תקופת החגים האינטנסיבית הקרבה. זה הזמן לקחת את בן/בת הזוג ולצאת לחופשה קצרה כדי לנוח באמת.

יום שלישי 28 אוגוסט 2012   מאת:דנה נמדר פסטיבל הדבש: הכי מתוק וגם בריא

הדבוראים שעובדים כל השנה ואחראים לייצור הדבש שכולנו כל כך אוהבים, חוגגים את תחילת השנה העברית בפסטיבל שיתקיים בכל הארץ. אז החל מ 31 באוגוסט ועד 15 בספטמבר כולם בסימן הדבש.

יום ראשון 25 אפריל 2010   מאת:עידית אייל צילום:צימר בוקר טוב בשדמות דבורהחופשה טעימה

הדבר החשוב לאחר שסגרתם את החופשה שלכם זה הדאגה לאוכל. איפה נאכל, מה נאכל ומתי. מערכת וויקנד ריכזה עבורכם כמה מקומות המתאימים לחופשה ולארוחה טובה יחד. שתהיה לכם חופשה טעימה.

יום רביעי 01 יוני 2011   מאת:טל גולדמן צילום: יח"צ דג בכפרמים וגבינות: מגוון אירועי שבועות

איזה כיף שהוא שוב מגיע, חג של מים, הכל לבן וצח, גבינות טובות ופסטיבלים שמחים. כמו בכל שנה, אנחנו רוצים להציע לכם ממגוון אירועי החג הכי לבן בשנה.

יום ראשון 17 יולי 2011   מאת:דפנה דניאלי, צילום: יח"צכוכבים בשמיים: כל אירועי הקיץ בערבה

בחודשי הקיץ החמים, בשעות השקיעה, איזור הערבה מתעורר לחיים חדשים. נופי המדבר נצבעים בצבעי השקיעה ומזג האוויר נהיה נעים יותר. זה הזמן הכי מתאים לפעילויות מגוונות ומרתקות.

יום ראשון 30 מאי 2010   מאת:עידית כץהמדריך המזורז לבחירת צימר

החלטתם שיוצאים לצימר, אבל איך תדעו לבחור נכון? איפה מחפשים? על מה חשוב לשים את הדגש ? ועוד... מערכת וויקנד ממליצה לכם על כמה עקרונות חשובים לבדיקה למציאת הצימר בשבילכם.

יום שלישי 25 ינואר 2011   מאת:מאיה כץמטיילים במישור: שלושה מסלולי טיול

טיול במישור החוף יכול להיות קרוב, קצר ולא קשה. היתרון באיזור זה הוא הקירבה לים, רצועת חבל ארץ ללא עליות או מורדות תלולות ומגוון עצום של אטרקציות ואתרי ביקור. טיול מאוזן.

יום רביעי 13 נובמבר 2013   מאת: רוני ארקוש צילום: מיכאל אופנגנדןחיפה: מה עושים בשבת בבוקר

הכרות עם התרבות היפנית, סמטאות ציוריות, מנזרים, גנים כמו מתוך ציור וכמובן מסעדות בלי סוף ורצועת חוף אחת יפה במיוחד. שבת בבוקר בחיפה.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10