פאן רייזר בצפון - מגוון מסלולים לנופי הגליל
טיול שעתיים - מסלול הבית
יציאה מלהבות הבשן, נסיעה של כ-10 דקות דרומה לאורך הירדן עד נוטרה, משם נתחיל לטפס לרמת הגולן. בנהיגה בדרך תלולה ניסע לצד נחל חמדל ונטפס לנקודת תצפית ראשונה, ממנה תוכלו להתרשם מעמק החולה הנפרש למולכם. נמשיך לעין מיימון- בריכת מים יפה, ונהנה ממראה המים הזורמים מכל עבר. לאחר מכן נמשיך לאורך רמת הגולן הירוקה כשבדרך נחצה את נחל עורבים. הנהיגה בשטח המשופע בעליות ומורדות תוביל אותנו לבריכת הירדנון הקסומה שם נעשה אתנחתא לקפה/תה ועוגיות ונהנה מהנוף המשגע של העמק. מהירדנון ניסע בירידות התלולות חזרה לעמק החולה, לכפר בלום.
אורך הטיול כ-30 ק״מ.
גובה נקודת מוצא: 70 מטר מעל פני הים.
גובה מרבי בטיול: 300 מטר מעל פני הים.
טיול 3 שעות- המסלול האתגרי
טיול זה מתאים לאוהבי נהיגת שטח אתגרי. בראשיתו הוא דומה לטיול של השעתיים אך כולל שעה נוספת של נהיגת שטח אקסטרימית שמאריכה את המסלול ומגדילה את ההנאה. המסלול: כפר-בלום - נוטרה – עלייה לרמת הגולן – נחל חמדל – עין מיימון – נחל עורבים – הירדנון.
בטיול זה, לאחר הירדנון נמשיך לטפס גבוה, בנהיגה מאתגרת בעליות התלולות של רמת הגולן עד לציר הנפט. לאחר נסיעה קצרה לאורך ציר הנפט נעצור לתצפית בה מתאפשרת נקודת מבט שונה ומרגשת על עמק החולה. מציר הנפט ניסע בנהיגת שטח חווייתית במורדות רמת הגולן חזרה לכפר-בלום.
אורך הטיול כ-45 ק״מ.מומלץ בחום!
גובה נקודת מוצא: 70 מטר מעל פני הים.
גובה מרבי בטיול: 600 מטר מעל פני הים.
טיול "חצי יום" כולל ארוחת צהריים - המסלול המלא והמיוחד שלנו!
נצא מכפר בלום וניסע לאורך הירדן לכיוון קיבוץ שמיר. נחצה צפונה לגבעת האם ומשם לכיוון תל פאחר. בתל פאחר נעצור לתצפית ונשמע הסבר היסטורי מרתק על המקום האסטרטגי ועל הקרבות שהתחוללו בו לאורך השנים. התצפית פנורמית, רחבה, מאפשרת להביט הן לעבר עמק החולה והן לכיוון לבנון. משם נמשיך למעיין הצלול עין פיט שבכפר עלאווי הנטוש, נעשה הפסקת קפה/תה ועוגיות. מעין פיט נעלה בטיפוס תלול דרך זעורה וניסע עד הכפר הדרוזי מסעאדה. אחרי כמה דקות של נסיעה ברחובות הכפר נגיע ל"רין הלבנוני" אשר יחכה לנו במסעדה המשפחתית שלו עם ארוחת צהריים מפנקת: מבחר סלטים צבעוני, צ'יפס חם, פלאפלים מעולים, שתייה חמה וקרה ובקלאווה לקינוח.
לאחר ארוחת הצהריים נעלה לנקודה הגבוהה ביותר ברמת הגולן- הר אודם. נהנה מתצפית מדהימה לכיוון הגבול המזרחי, לסוריה ולעמק האדיר הנפרש מתחת. מהר אודם נתחיל לגלוש למטה עד ציר הנפט. ניסע לאורכו כמה דקות ונהנה מנופו של עמק החולה עד אשר נגיע למעיין קסום- הירדנון, האתנחתה האחרונה במסע, שם ננוח ונעצור לקפה/תה ועוגיות. בנהיגת שטח איטית בירידות מהרמה נשתלב חזרה בדרכים שבעמק ונעשה דרכנו חזרה ללהבות הבשן.
אורך הטיול כ-80 ק״מ.
טיול מיוחד, מושקע ומאתגר!
גובה נקודת מוצא: 70 מטר מעל פני הים.
גובה מרבי בטיול: 1200 מטר מעל פני הים.