אימייל: [email protected]
לפרטים: טל' 09-8666272 , 054-4627126, מכמורת
מחירים |מפה וצור קשר | מבצעים | כתבו עלינו| המלצות גולשים


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
דיונות חול עם שיחי רותם ואלה. שקיעות מרהיבות ובריזה מהים מחכים
לכם במרפסת עץ קסומה בצימרים "רוח ים" במכמורת.

הצימרים

לרשותכם שני בתי עץ מרווחים המתאימים לזוג או למשפחה. שני הבתים מעוצבים בטעמה הייחודי של ז'נט פיין. הצימרים ממוקמים בצד הצפוני של מכמורת, צמוד לפארק השרון ובמרחק הליכה קצרה מחוף מכמורת. ניתן לבחור הליכה בשביל ”פראי" ישר אל שמורת הטבע החופית "גדור" (דרך שער קטן בגדר), או הליכה של כ 7 דקות על דרך סלולה אל חוף הרחצה המוסדר של מכמורת. ב"רוח ים" שני צימרים שקראנו להם "רוח" ו"ים" בעקבות התכונות הבולטות שלהם :
הראשון,"רוח", הוא גם הוותיק יותר ועל המרפסת שלו תרגישו מיד את הרוח מהים (בדרך כלל) . הצימר השני, החדש יותר, מכונה "ים", על שם המראה הים תיכוני והצבע הכחול שלו. הוא ממוקם כמה עשרות מטרים דרומית מזרחית ל "רוח" וגם מהמרפסת שלו נפתח הנוף צפונה אל הטבע של הפראי של מישור החוף. הכחול של השמים מעל הפארק ממלאים את התמונה. אתם יושבים בצל על המרפסת וכל הנוף צפונה פתוח לשירותכם, גם להתבונן וגם ללכת.
בשני הצימרים תחושה של פרטיות והתחברות אל הטבע, תחושה של שקט ושלווה.
בגינה פינת תבלינים ובבית משולבים חומרים טבעיים ומוצרים אקולוגיים ואורגניים.
ז'נט, בעלת המקום, נולדה וגדלה בשווייץ עד גיל 20. היא בוגרת "בצלאל" בירושלים במגמת קרמיקה, ועיצבה את הבתים בניחוח אירופאי. עפר, מורה לימאות במרכז לחינוך ימי במכמורת, הביא עימו נגיעות של ים.
השילוב שנוצר בין הים התיכון, שווייץ, והאומנות מורגש בכל פינה בשני הבתים, מפעמוני הרוח והנרות במרפסת ועד לזרי הפרחים הצבעוניים העדינים שז'נט קוטפת מהגינה. מהקרמיקה שהיא יצרה בעצמה במטבח ובמקלחת ועד פינת המדורה שבקצה הדשא.
שני הבתים, "רוח" ו"ים" מרוחקים מספיק אחד מהשני על מנת לאפשר לכל אחד פרטיות, ובכל זאת מספיק קרובים על מנת לאפשר לשתי משפחות, לדוגמא, לצאת לנופש משותף. שני הצימרים מאפשרים אירוח של קבוצה לנופש פעיל עם סדנאות קרמיקה ב"קדריה" או לחברים שנפגשים ל טיול אופניים בסביבה.

ה'קדריה' של ג'נט

במוסך ישן למכוניות יצרה ג'נט סטודיו קרמיקה מרהיב. במקום מתקימות סדנאות למבוגרים וילדים, ניתן לרכוש כלי קרמיקה מעוצבים, אריחים צבעוניים ועוד... אפילו ניתן לארגן סדנאות משפחתיות בשילוב עם נופש בצימרים.

מה בסביבה

לפעמים, כשאתם יושבים על המרפסת, נדמה לכם שאתם לבד בעולם, רק אתם והטבע. קל לשכוח שהצימרים ממוקמים באמצע מישור החוף, קרוב לכל מקום.
תוך עשר דקות אתם בנתניה, תוך רבע שעה בקיסריה. עומדים לרשותכם אין ספור מסעדות במרחק דקות מהבית. אין ספור מסלולי טיול, ברכב וברגל, על אופניים או על סוס, בחורף ובקיץ.
החורף נעים במיוחד בימים היפים שבין גשם לגשם. תוך דקות ספורות אתם מטיילים לאורך החוף, בשמורת הטבע "גדור", ליד הבריכות הטבעיות שנוצרות בין שרטונות הסלע לחול של החוף, תענוג צרוף לכל הגילים.