בישראל 2022 יש המון שסעים ומחנות: ערבים מול יהודים, דתיים מול חילונים, שמאלנים מול ימניים, טבעונים מול קרניבורים, וראש הממשלה נגד כל המדינה. אבל אם יש דבר אחד שכמעט כולם מסכימים עליו, זה המנגל והבשר הישראלי- שלא חייב להיות בשרי בהכרח אבל בהחלט מאחד את כולנו.

יום ראשון 22 מאי 2022 | ליאור יצחק
חנוכה הוא החג בו הארץ שופעת פסטיגלים, מסיבות, אירועים ואטרקציות וכדי לעשות סדר, בכתבה הבאה נסקור את האטרקציות החינמיות (והכמעט חינמיות) בדרום, מרכז וצפון הארץ כדי שתוכלו לדעת היכן לבלות בחנוכה 2022.

יום שלישי 06 דצמבר 2022 | ליאור יצחק
אוהבים מחירים זולים? Black Friday זה הזמן שלכם!

יום חמישי 10 נובמבר 2022 | ליאור יצחק
רק לפני 3 חודשים איחלנו לכולם שנה טובה והנה שוב באמצע השנה, מתחילה שנה חדשה. קצת מתעתע אבל זה כל הכיף בלהיות ישראלי. יש לנו את ראש השנה שכולל נשיקה בלחי מדודה רבקה וגפילטע פיש, ויש את אחיו היותר מגניב, (בנינו) הסילבסטר, שכולל הפקות ענק בכל רחבי העולם, מופעי זיקוקים, נשיקה בחצות עם בני הזוג ושלל מסיבות. אגב לא מעט נוטים להתבלבל – ישנו סוג נוסף של סילבסטר, זה נקרא נובי גוד, שהוא בעצם כמו הסילבסטר, רק שהוא שייך לעדה הרוסית וטיפה שונה.

יום רביעי 15 דצמבר 2021 | ליאור יצחק
במיוחד בתקופה הזו חשוב לקחת רגע לעצמנו ולהתרענן לכמה שעות או ימים. אספנו עבורכם את הצימרים המתאימים ביותר.

יום שלישי 06 פברואר 2024 | מערכת האתר
השילוב בין חופשה ובריכה מעלה באופן מיידי אימג' של יוקרה וחיים טובים: שוכבים לצד הבריכה עם מרגריטה קפואה, פלטת פירות (או וודקה רדבול אם אתם מתעקשים), אבל... פעמים רבות חופשה עם בריכה תסתבר כלא כזאת יוקרתית כמו דמיינו בעיקר בעונות שיא הביקוש בהן הבריכות מתמלאות ילדים,מתנפחים ועוד דברים שיכולים לבוא לנו קצת פחות טוב...

יום שני 14 יוני 2021 | אליסה גיטניק
הקונפליקט הגדול ביותר בחג הפסח הוא שחג הפסח נקרא ''חג החירות'', אך אנו לא חשים בחירות כלל וכלל. אנו מנקים, מבשלים, מוציאים חמץ, מארחים אנשים, מתווכחים מי יחזיר את סבתא, ועוד. לדעתנו הגיע הזמן לצאת לחירות אמיתית וליהנות מחג המצות בצורה שבה תרגישו באמת חופשיים, ממש כמו בני ישראל. התשובה לכך היא: וילה מפנקת לליל הסדר.

יום שני 21 מרץ 2022 | ליאור יצחק
למה יש יום שלם שמוקדש לנשים? מה המשמעות שלו? במה הוא שונה מיום המשפחה? וכיצד ניתן לספק הערכה לנשים בחיינו, בדרך מקורית ולא עם זר פרחים כמו כולם? כל זאת ועוד, בכתבה הבאה.

יום שני 28 פברואר 2022 | ליאור יצחק
כיצד לנפוש באילת גם אם אתם לא יצחק תשובה? התשובה כאן.

יום רביעי 17 מאי 2023 | ליאור יצחק
הזמן טס, והנה אנחנו ממש בפתחו של הסתיו ותחילת התקופה היפה והטובה ביותר לטיולים ברחבי הארץ ובפרט בדרום. אנחנו מאמינים שניצלתם את הקיץ והחופש הגדול כדי לחרוש על החופים ומסלולי הטיול בצפון הארץ, וסוכות זה בדיוק הזמן לרדת לדרום ולתת לקסם של המרחבים הפתוחים והנופים המדבריים למלא אתכם במצבורים לקראת חזרה מלאה לשגרה.

יום שני 13 ספטמבר 2021 | ליאור יצחק
123456789