אם אתם נמנים מאוהבי הבריכות, אתם ודאי תתאכזבו להגיע לצימר עם בריכה רגילה עם מים קרים בתקופה חורפית שכזו. לכן, הכנו לכם מתחמי אירוח ייחודיים עם בריכות מחוממות ברמה גבוהה במיוחד, בכתבה שלפניכם.

יום ראשון 12 נובמבר 2023 | ליאור יצחק
יש לא מעט צימרים בארץ. כמעט בכל צימר נוכל למצוא התאמות כלליות לציבור הדתי כגון בית כנסת במרחק הליכה, מיחם ופלטת שבת. אך מה אם ישנם דתיים, אשר מחפשים קצת יותר? מה עם צימרים שכל כולם מספקים כשרות, אביזרים וסביבה דתית לגמרי? בדקנו וגילינו שיש מקומות נעימים שיתאימו לדתיים, ואולי רק לדתיים. איפה הם נמצאים ומה הם מכילים, בשורות הבאות.

יום חמישי 17 פברואר 2022 | ליאור יצחק
אם אתם רוצים לחגוג השנה את חג הביכורים כמו שצריך, עם גבינות, יין ודבש תוצרת מקומית (ולא מטיב-טעם) הכתבה הבאה היא בשבילכם: ריכזנו עבורכם את כל הדברים הכי שווים שיש לעשות, והמקומות הכי שווים שאפשר ללון בהם בחופשת חג השבועות 2022 בארץ ישראל, הפורחת ומלבלבת בתקופה זו ומשגרת אווירת שבועות קסומה של ארץ זבת חלב ודבש, בדיוק לפי כוונת המשורר.

יום רביעי 25 מאי 2022 | ליאור יצחק
הזמן טס, והנה אנחנו ממש בפתחו של הסתיו ותחילת התקופה היפה והטובה ביותר לטיולים ברחבי הארץ ובפרט בדרום. אנחנו מאמינים שניצלתם את הקיץ והחופש הגדול כדי לחרוש על החופים ומסלולי הטיול בצפון הארץ, וסוכות זה בדיוק הזמן לרדת לדרום ולתת לקסם של המרחבים הפתוחים והנופים המדבריים למלא אתכם במצבורים לקראת חזרה מלאה לשגרה.

יום שני 13 ספטמבר 2021 | ליאור יצחק
הקונפליקט הגדול ביותר בחג הפסח הוא שחג הפסח נקרא ''חג החירות'', אך אנו לא חשים בחירות כלל וכלל. אנו מנקים, מבשלים, מוציאים חמץ, מארחים אנשים, מתווכחים מי יחזיר את סבתא, ועוד. לדעתנו הגיע הזמן לצאת לחירות אמיתית וליהנות מחג המצות בצורה שבה תרגישו באמת חופשיים, ממש כמו בני ישראל. התשובה לכך היא: וילה מפנקת לליל הסדר.

יום שני 21 מרץ 2022 | ליאור יצחק
למה יש יום שלם שמוקדש לנשים? מה המשמעות שלו? במה הוא שונה מיום המשפחה? וכיצד ניתן לספק הערכה לנשים בחיינו, בדרך מקורית ולא עם זר פרחים כמו כולם? כל זאת ועוד, בכתבה הבאה.

יום שני 28 פברואר 2022 | ליאור יצחק
לאט לאט הגשם יפסק, המעילים יחזרו לארונות, האביב יגיע בצעדי ענק, וחג הפסח שוב ידפוק לנו בדלת. (או שזה אליהו הנביא, אחד מהשניים.) אז מה כדאי לתכנן לקראת חג החירות? למה צימר או וילה הם פתרון יותר טוב ממלון ב-2022, ומתי כדאי לכם בכלל להזמין? בכתבה הבאה תמצאו את התשובות.

יום שלישי 18 ינואר 2022 | ליאור יצחק
רק לפני 3 חודשים איחלנו לכולם שנה טובה והנה שוב באמצע השנה, מתחילה שנה חדשה. קצת מתעתע אבל זה כל הכיף בלהיות ישראלי. יש לנו את ראש השנה שכולל נשיקה בלחי מדודה רבקה וגפילטע פיש, ויש את אחיו היותר מגניב, (בנינו) הסילבסטר, שכולל הפקות ענק בכל רחבי העולם, מופעי זיקוקים, נשיקה בחצות עם בני הזוג ושלל מסיבות. אגב לא מעט נוטים להתבלבל – ישנו סוג נוסף של סילבסטר, זה נקרא נובי גוד, שהוא בעצם כמו הסילבסטר, רק שהוא שייך לעדה הרוסית וטיפה שונה.

יום רביעי 15 דצמבר 2021 | ליאור יצחק
השילוב בין חופשה ובריכה מעלה באופן מיידי אימג' של יוקרה וחיים טובים: שוכבים לצד הבריכה עם מרגריטה קפואה, פלטת פירות (או וודקה רדבול אם אתם מתעקשים), אבל... פעמים רבות חופשה עם בריכה תסתבר כלא כזאת יוקרתית כמו דמיינו בעיקר בעונות שיא הביקוש בהן הבריכות מתמלאות ילדים,מתנפחים ועוד דברים שיכולים לבוא לנו קצת פחות טוב...

יום שני 14 יוני 2021 | אליסה גיטניק
בישראל 2022 יש המון שסעים ומחנות: ערבים מול יהודים, דתיים מול חילונים, שמאלנים מול ימניים, טבעונים מול קרניבורים, וראש הממשלה נגד כל המדינה. אבל אם יש דבר אחד שכמעט כולם מסכימים עליו, זה המנגל והבשר הישראלי- שלא חייב להיות בשרי בהכרח אבל בהחלט מאחד את כולנו.

יום ראשון 22 מאי 2022 | ליאור יצחק
12345678