ארכיאולוגיה - מקומות היסטוריים

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים ארכיאולוגיה מקומות היסטוריים
אנחנו כאן משנות השישים
יום שני 04 יוני 2012   מאת:אנחנו כאן משנות השישים

חשבתם פעם מתי הוכרזו שמורות הטבע והגנים בהם אתם מטיילים? מסתבר שבשנות השישים לרבים מהם זו הייתה ההתחלה ומאז אנחנו נהנים מיופיים

חוויה תת קרקעית:בית שערים
יום רביעי 11 מאי 2011   מאת:חוויה תת קרקעית:בית שערים

הגן הלאומי בית שערים אשר סמוך לקריית עמל הינו אתר מרשים ומרתק. במקום התפתחה מעין נקרופוליס- עיר קבורה שראשיתה מקבורתו של רבי יהודה הנשיא, עורך המשנה. בואו לטייל.

ראיית לילה: המלצות של טיולי מערות
יום רביעי 11 מאי 2011   מאת:ראיית לילה: המלצות של טיולי מערות

לאלו שאוהבים את החושך, אך ממש לא מתאים להם לטייל בשעות הלילה אנו ממליצים על הפיתרון שיענה על החוויה הקסומה הזו. טיולים במערות. בישראל יש לו מעט כאלה וכאן נמליץ על כמה.

מהסערה ועד העתיקות: אשקלון
יום חמישי 23 דצמבר 2010   מאת:מהסערה ועד העתיקות: אשקלון

אשקלון, היא אחת מערי החוף שלא מקבלת חשיפה ראויה כעיר נופש, אלה עולה לכותרות רק בתחום הבטחוני. אך עם הסופה האחרונה שפקדה אותנו, התגלה שם פסל היסטורי מרהיב. מאז השתנה הכל.

על קברי צדיקים
יום שני 13 ספטמבר 2010   מאת:על קברי צדיקים

קברי צדיקים הפכו כבר מזמן לנחלת הכלל ולכל אחד מהמבקרים סיבה משלו. הביקור וההשתטחות על הקבר מעצימה את משמעות הביקור והופכת את המקום לעלייה לרגל של חילונים ודתיים כאחד.

קיץ גאולוגי- מטיילים במחצבות
יום רביעי 28 יולי 2010   מאת:קיץ גאולוגי- מטיילים במחצבות

הקרן לשיקום מחצבות דואגת ללא הרף לשיפוץ, שימור, שחזור ועיצובם ע"י מיטב האדריכלים. בקיץ הזה אתם מוזמנים לבקר, להרשם וליהנות מחוויה גאולוגית ייחודית.

ראש פינה יש רק אחת
יום חמישי 22 יולי 2010   מאת:ראש פינה יש רק אחת

ראש פינה היא אחת הערים מהבודדות בישראל שקיבלה מהאזרחים תואר של כבוד. היא אצילית בעלת מזג אויר נוח, יש בה פינות תרבות ואומנות, רקע היסטורי מכובד, עיר נהדרת לנופש. בואו לבקר.

טיולי פנסים
יום חמישי 24 יוני 2010   מאת:טיולי פנסים

לאוהבי החושך והמיסתורין, לאוהבי האתגר וההרפתקאות. מערכת וויקנד nמליצה על כמה מקומות בהם תזדקקו לפנסים בכדי להגיע אל היעד בשלום. זו חוויה המתאימה לכולם. גם לילדים (עם השגחה צמודה כמובן)

בעקבות ההיסטוריה
יום חמישי 03 יוני 2010   מאת:בעקבות ההיסטוריה

רשות העתיקות בישראל מנסה לקרב את בני הנוער למורשת ולהיסטוריה שלנו כעם יהודי בארץ ישראל ויוזמת פרוייקטים בהם בני הנוער משתתפים בחפירות ארכיאולוגיות באתרים היסטורים.

מרכז השימור
יום חמישי 20 מאי 2010   מאת:מרכז השימור

כמו בארצות רבות ברחבי העולם, עכשיו גם בישראל. ממש כאן בעכו נפתח החודש מרכז שימור בינלאומי שמטרתו להכשיר את משמרי העתיד עמ"נ לפתח את התחום הכל כך חשוב הזה. שימור מבנים עתיקים.

ממשיכים לספור
יום רביעי 12 מאי 2010   מאת:ממשיכים לספור

בימי ספירת העומר סופרים קצת יותר משלוש. אבל הדרך בת 49 הימים עד שבועות היא דרך מלאה סיפורים והיסטוריה. מערכת וויקנד מרכזת לכם את עיקרי הדברים כדי שתוכלו לאכול את העוגת גבינה בשלווה.

  1 2