פויקה, פיקניקים, סיורים בשווקים ואוכל בשטח

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים סיורים בשווקים ואוכל בשטח
טעמים, צבעים וריחות: 3 שווקים מומלצים
יום רביעי 25 נובמבר 2015   מאת:טעמים, צבעים וריחות: 3 שווקים מומלצים

תוצרת מקומית וטרייה, יינות בוטיק מהשורה הראשונה, גבינות מעולות, דגים, ריבות, אוכל משובח לקחת הביתה או לאכול במקום ושאר דליקטסים שלא תמצאו בשום מקום אחר מלבד בשוק. שלושה שווקים ממש שווים שכדאי לבקר בהם בהקדם.

לעורר את החושים: שוק מחנה יהודה
יום שני 02 יוני 2014   מאת:לעורר את החושים: שוק מחנה יהודה

ירושלים – עיר אשר פנים רבות לה. ישן מול חדש, מזרח מול מערב – ובאמת שלא חסרות סיבות לצאת מגוש דן ולנסוע לטייל בבירה. מי מכם אשר אוהב היסטוריה, תרבות ואוכל כדאי שיפנה יום בשבוע וייסע לשוק מחנה יהודה. וכדי לחוש את השוק כמו שצריך, מומלץ להצטייד בכרטיס הטעימות, יאללה באסטה!

עצמאות 2013: למנגל ולנפוש תחת הכוכבים
יום שני 08 אפריל 2013   מאת:עצמאות 2013: למנגל ולנפוש תחת הכוכבים

לא לכולם מתאים להתקבץ בפארק הירקון עם רבבות אנשים, מנגלים במרחק מטר מהשני, צידניות עמוסות וריח שיפודים שרופים. אפשר למנגל אבל ברגוע. תחת כיפת השמיים לצד האוהל בו ביליתם את הלילה והילדים רצים במרחבי הטבע.

גורמה בשטח: הארוחה מגיעה לבד
יום ראשון 09 דצמבר 2012   מאת:גורמה בשטח: הארוחה מגיעה לבד

ארוחות פוייקה, מנגל איכותי, סלסלת פיקניקים שיש בה הכל, או אוכל ביתי ארוז וטרי. לא עוד ציידנית עמוסה או כריכים עטופים. קבלו את הטרנד החדש המביא את הגורמה, על פי בחירתכם, ישירות לטיול שלכם בשטח.

ארוחת שטח: לו הייתי פויקה
יום רביעי 14 מרץ 2012   מאת:ארוחת שטח: לו הייתי פויקה

יוצאים לטיולי ג'יפים, או טיול משפחתי? אי אפשר להפריד בין האהבה לטייל לבין הרצון לאכול וכמה שיותר טוב. בישול עם פויקה ישדרג כל טיול ויוסיף טעם מיוחד במינו. לא צריך להיות שף גדול על-מנת להכין ארוחה טובה בשטח

טיולי פירות הקיץ
יום רביעי 29 יוני 2011   מאת:טיולי פירות הקיץ

טיולי פירות קיץ הם לא רק אתרי קטיף דובדבנים עצמי המצויים למכביר במרחבי רמת הגולן. קבלו המלצות למסלולים ואתרים המשלבים פירות נוספים בחגיגה של קיץ ובריאות.

לפיקניק יצאנו
יום חמישי 20 מאי 2010   מאת:לפיקניק יצאנו

הכי כיף לטייל, אבל עוד יותר כיף לשלב את הטיול עם אתנחתא לפיקניק בטבע, על המחצלת או שמיכת הטלאים, על צלע הר או כסאות מאולתרים, העיקר שנבלה עוד יום רצוף חוויות בטבע.

המדריך המקוצר לפיקניק מאושר
יום רביעי 03 מרץ 2010   מאת:המדריך המקוצר לפיקניק מאושר

מי מאיתנו לא גדל על הפיקניק של יום שבת, פיקניק הוא אחד מעמודי התווך של תרבות הפנאי בישראל. כולנו אוהבים פיקניקים וחלקנו גם יודעים לארגן אותו כמו מבצע צבאי מוצלח ומי שלא, ייקבל עזרה

חוויה קולינארית - ארוחות בוקר בצימרים
יום ראשון 25 ינואר 2009   חוויה קולינארית - ארוחות בוקר בצימרים

ארוחות בוקר בצימרים הן חלק בלתי נפרד מחוויית הנופש הכפרי, בייחוד כאשר מדובר בארוחות עם גבינות, קונפיטורות, פירות וירקות מהמשק המקומי, לחמים שנאפים במקום וממרחים טעימים מעשה ידיהם של המארחים.

כיצד תבשלו עם מורינגה, טאמרים או תפוח ורד?
יום רביעי 19 נובמבר 2008   כיצד תבשלו עם מורינגה, טאמרים או תפוח ורד?

משתלות גבעת ברנר יערכו ביום שישי, 28 בנובמבר, מפגש שיוקדש להכרות עם פירות וירקות אקזוטיים שמקורם בהודו. במפגש יספר בצלאל אליהו, יליד הודו ומומחה בגידול ירקות למאכל, על סוגי הירקות והפירות המיוחדים, כיצד לגדל אותם, תרומתם התזונתית והבריאותית ושימושים שלהם במטבח.

  1