המלצות לטיולים בארץ – רעיונות לטיולים

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים המלצות לטיולים בארץ
איזור מטה יהודה: 5 מסלולי טיול
יום שלישי 06 ספטמבר 2016   מאת:איזור מטה יהודה: 5 מסלולי טיול

סביבה פסטורלית במיוחד, אוויר משגע, מבנים היסטוריים, ייקבי בוטיק הפזורים בדרך והקרבה לירושלים שמקנה לאיזור הילה מיוחדת. איזור מטה יהודה מציע 5 מסלולי טיול מושלמים לפתיחת השנה החדשה.

כפר טיילתם: ביקור בכפרים הדרוזים והצ'רקסים
יום רביעי 15 אפריל 2015   מאת:כפר טיילתם: ביקור בכפרים הדרוזים והצ'רקסים

סמטאות ציוריות, תרבות מסקרנת, קולינריה אותנטית במיטבה, נופי הגליל שעוטפים את הסביבה ומזג האוויר נח. זמן מושלם לביקור באחד מהכפרים הדרוזים והצ'רקסים הקרובים.

5 מסלולי טיול חדשים לתחילת האביב
יום רביעי 04 מרץ 2015   מאת:5 מסלולי טיול חדשים לתחילת האביב

רשות הטבע והגנים משיקה 50 מסלולי טיול חדשים ומחודשים לקראת האביב, ואנחנו מציגים בפניכם חמישה מסלולי טיול מעניינים והמהנים. כתבה שנייה בסדרה.

5 המלצות לטיולי שקיעה בצפון
יום רביעי 31 דצמבר 2014   מאת:5 המלצות לטיולי שקיעה בצפון

לא רק הקיץ והים מהווים תפאורה אידיאלית לשקיעה נהדרת, קבלו אתרים צפוניים וקרירים שמתאימים לביקור דווקא בחורף ומספקים שקיעות קסומות, לא פחות...

מתחברים: חשבון נפש בטבע
יום שלישי 02 ספטמבר 2014   מאת:מתחברים: חשבון נפש בטבע

אם כבר לעשות חשבון נפש – עשו זאת בלב הטבע או במקומות מעוררי השראה: הנה לכם חמש הצעות לחיבור מסוג אחר, לפעמים באמצע שומקום, מתחת לשמיים, על ההר או במדבר.

קיץ תנכי : פארק נאות קדומים
יום שני 30 יוני 2014   מאת:קיץ תנכ"י : פארק נאות קדומים

פחות מחצי שעה נסיעה מתל אביב ותגיעו אל מקום קסום המציע חוויה תנכי"ת רב חושית. בלב הטבע הפראי, קבלו טעימה המשלבת תרבות, ריחות, טעמים והיסטוריה יהודית עתיקה.

בפסגה: טיולי קיץ בחרמון
יום רביעי 14 מאי 2014   מאת:בפסגה: טיולי קיץ בחרמון

החרמון מתקשר, לרובנו, עם שלג, רכבל ובניית איש שלג עם הילדים... אבל תתפלאו, החרמון מהווה מקור בילוי בלתי נדלה ויפיפה גם בחודשי הקיץ! לא מאמינים? לפניכם כל אפשרויות הבילוי באתר החורף הנצחי

פנים רבות לה: סיורים קסומים בירושלים
יום רביעי 14 מאי 2014   מאת:פנים רבות לה: סיורים קסומים בירושלים

היכרות עם הגינות הקהילתיות בעיר, שיטוט על גבי פסי רכבת ישנים שהפכו לפארק לתפארת או ביקור בשכונת מוסררה האמנותית - אין ספק כי העיר ירושלים מציעה שפע של אפשרויות מקוריות לבילוי משפחתי אביבי ונעים. לכבוד יום ירושלים, הנה 5 המלצות שלא כדאי לפספס למפגש מרתק עם העיר

יום עצמאות 66 ברגוע: מקומות שווים לפיקניקים שקטים
יום רביעי 30 אפריל 2014   מאת:יום עצמאות 66 ברגוע: מקומות שווים לפיקניקים שקטים

נשמע כמעט דמיוני נכון? ובכן יש עדיין כמה מקומות שהציבור הישראלי לא עט עליו לפיקניק של יום העצמאות. אז, ששש... אל תספרו לאף אחד ותתגנבו אליהם בשקט, רק אל תשכחו לנקות אחריכם את פינות החמד הנפלאות הללו

כל שבת: אירועי אפריל מחוץ לבית
יום רביעי 09 אפריל 2014   מאת:כל שבת: אירועי אפריל מחוץ לבית

חודש אפריל הוא בסימן התחדשות, פריחה ואווירה אביבית כמעט בכל יום בשבוע. קק"ל דואגים להוציא אתכם מהבית אל קסמיו של הטבע, רק תבחרו.

הכי פסח שיש: טיולים באווירה תנכית
יום שני 31 מרץ 2014   מאת:הכי פסח שיש: טיולים באווירה תנכי"ת

חופשת הפסח היא הזמן המושלם לטיולים ברוח התנ"ך, איזור חבל בנימין וגוש עציון מציע מציע שלל מסלולים מרתקים לחגיגית חג החירות עם גיבורי התנ"ך וחבריהם. מומלץ לכל משפחה באשר היא.

  1 2 3 4 5 6 7 8