מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי
מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים

כתבות בנושא פסטיבלים

יום רביעי 02 יוני 2010   מאת:יפעה מבטחארועי השבוע המומלצים

כמו בכל שבוע, גם השבוע, מערכת וויקנד ממליצה לכם על מספר ארועי תרבות וטבע והפעם קצת לפני פורים יש מגוון ארועים המתאימים לרוח החג הפורימית

יום רביעי 25 אוגוסט 2010   מאת:יפעה מבטח צילום: ארמון בחולאלף לילה ולילה במדבר

לאחר קיץ עמוס בפסטיבלים מכל תחומי האומנות והתרבות, הנה הגיע סוף הקיץ ואיתו הפסטיבל האחרון שיסיים את חופשת הקיץ בכבוד. פסטיבל אלף ליל ולילה בנגב. פסטיבל בסגנון מעניין.

יום שני 06 ספטמבר 2010   מאת:יפעה מבטח צילום:יח"צהפסטיבלים שפותחים את השנה

חודש ספטמבר עמוס בחגים, חופשות וכמובן ילדים בבית. אחרי שבאוגוסט היינו כמעט בכל מקום, לאן כבר אפשר עוד ללכת? מבחר פסטיבלים מעניינים מחכים לנו בחופשת החג, רק תבחרו.

יום ראשון 11 נובמבר 2018   מאת:מערכת האתרומה אתם עושים בחנוכה? הארועים, הפסטיבלים וההמלצות

זה מגיע בכל שנה ובאותה השעה - חג החנוכה. חג של שמונה ימים מלא אור, שמחה, פסטיבלים, חגיגות, טיולים וארועים. בחרנו להציג לכם את מגוון הארועים הבולטים שמחכים לכם השנה.

יום חמישי 25 נובמבר 2010   מאת:מאיה כץ צילום: עמוס טלהכינו את הרגליים לחג החנוכה

אז נכון שחנוכה זה חורף והוא עוד לא כאן, אולם החג קרב ובא ובעוד כמה ימים נתכנס להדליק נרות ולספר סיפורי גבורה. לפניכם מספר המלצות לטיולים כדי שנתחיל להיכנס לאווירה.

יום שני 29 נובמבר 2010   מאת:יפעה מבטח צילום:יח"צהיכונו מתחילים: ארועי חמשושליים

כמו בכל שנה, הגיע העת לאירועי חמשושליים. החל מ 2 בדצמבר ובמשך שלושה סופי שבוע שכנראה יהיו נטולי גשם, ירושלים מזמינה אתכם לארועי תרבות, אומנות,תאטרון וקולינריה. שווה לבוא.

יום שני 07 פברואר 2011   מאת:טל גולדמן צילום:בביאן רפיאדום אדום: כל ארועי הפסטיבל בנגב

זה כבר התחיל ויימשך בכל סופ"ש עד סוף החודש. כל חמישי עד שבת ארועי הנגב מזמינים אתכם להתארח, לבלות, לטייל, לאכול ולהנות מאוירה בסגנון אגדות ילדים. כולכם מוזמנים

יום ראשון 06 מרץ 2011   מאת:מאיה כץ צילום: ענבל רוזובעיקר טעים: פסטיבל האוכל במטה יהודה

כמידי שנה ובכל סופ"ש החל משבוע זה ועד 26.3 יתקיים בחבל יואב יהודה פסטיבל האוכל המסורתי המשלב מסלולי טיול, מבשלות בירה, ייקבים, אוכל מסורתי מקומי, בקיצור - הפנינג לכל המשפחה

יום חמישי 28 יולי 2011   מאת:מערכת וויקנדאירועי קיץ לילדים מצפון ועד דרום

אי אפשר להתווכח עם העובדה שהקיץ הגיע השנה במלוא הדרו ובמלוא עוצמתו. הימים ארוכים ומאוד לחים. אבל מה עושים עם הילדים? איך שורדים עוד חודש שלם של חופש?

יום חמישי 28 יולי 2011   מאת:מערכת ווקינדאירועי קיץ בנגב

מגלים עולם שלם בצפון הנגב, בין ה 4-25 לאוגוסט מגוון פעילויות תרבות, אומנות וטבע, באיזור בו הלחות קצת יותר נוחה והלילות עם בריזה קסומה שאפשר רק לחלום עליה.

יום שלישי 15 נובמבר 2011   מאת:מערכת weekendחופשה מוזיקלית בגליל

אם אתם אוהבים גם לנפוש וגם אוהבים מוסיקה, אתם צריכים לדעת שהחברה להגנת הטבע מארגנת קונצרט הופעה חיה בשילוב לינה בצפון וכל זה בין נדידות הציפורים והטבע.

  1 2 3 4 5 6