מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי
מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים

כתבות בנושא ערבה

יום רביעי 12 ינואר 2011   מאת:דפנה דניאל בתמונה:חאן דרך הבשמיםהכי קרוב לאדמה: נופש באוהל אירוח

להיות הכי קרובים לטבע, לנשום אוויר צח, להירדם מול שקיעה עם מבט לכוכבים, להתעורר כשהשמש מלטפת עם בוקר ולחוות חופשה המשלבת הרפתקאות עם שלווה מדברית.

יום שני 02 ינואר 2012   מאת:ליאת עיניהערבה הדרומית: שפע מסלולים ונופים

היופי והעוצמה של המדבר נראים בכל דרך מההיצע הקיים - החל מטיולי משפחות וגלגולים בדיונות וכלה בטיולי אקסטרים ב-4x4 או רכיבה באופני שטח

יום שני 10 ספטמבר 2012   מאת:רון שגב פינקלמןמה עושים: ראש השנה 2012

ראש השנה העברית בפתח ועמו שלל פעילויות משפחתיות מהנות. פסטיבל דבש, מוזיאונים, קטיף ועוד. כל האירועים המומלצים שמתרחשים בחג בכל חלקי הארץ, לפניכם. ולכם נותר רק לבחור, להגיע וליהנות מאווירת חג שמח.

יום שלישי 02 אפריל 2013   מאת: מערכת weekendאפריל: עומס חום מושלם לטיולים

פסח כבר מאחורינו אבל תקופת הטיולים רק לפנינו, קבלו את אירועי חודש אפריל שיתקיימו בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע של רשות הטבע והגנים

יום שני 12 אוגוסט 2013   מאת:רוני ארקוש. צילום: אורן גבאי גולןחשבון נפש: זמן איכות פרטי

"אדם בתוך עצמו הוא גר" שר שלום חנוך, ולפעמים, אנחנו באמת צריכים את הזמן הזה לעצמנו, להתבודד ולעשות חשבון נפש על העבר, ההווה והעתיד. הנה חמש הצעות למקומות בהם תוכלו לקחת פסק זמן מהעולם ולשקוע בעצמכם, תחילת השנה זה זמן טוב לפסק זמן.

יום חמישי 31 אוקטובר 2013   מאת:מערכת האתרנובמבר: טיולים וסיורי טבע

חודש נובמבר הוא הזמן האופטימלי לטיולים. קצת קריר, הרבה שמש וחג חנוכה אחד. אז קבלו את ההמלצות של רשות הטבע והגנים לסיורי טבע במהלך החודש

יום חמישי 23 ינואר 2014   מאת: רון פינקלמן שגבצבעים של ערבה: תוצרת חקלאית ססגונית

בעמק צר וארוך ובנוף מדברי שזור במחצבי נחושת, מגדלים להם תושבי המקום: תמרים, תאנים, עגבניות, פרחים, ענבים, פלפלים ועוד. כל זאת על קרקע מלוחה ובשמש יוקדת. רוצים לשמוע איך ? הגיעו לסיורים מודרכים ומרתקים לכל המשפחה

יום חמישי 04 דצמבר 2014   מאת: קורן דורמהערבה ועד אילת: אטרקציות חורף בדרום

צניחה חופשית מעל הים, שייט בים האדום, נסיעת שטח פראית בנופי הערבה הקסומים, או סיור באטרקציות מדבריות נדירות. חמש המלצות לאטרקציות מרגשות בדרום.

יום ראשון 07 דצמבר 2014   מאת: דנה נמדרפסטיבל מטאורים בערבה: זה קורה

בואו לצפות בקסמים מטאורים בשמי הערבה, חלקיקי אור נופלים מהשמיים, תצפיות ליליות נדירות, סיורים ועוד. חוויה לכל המשפחה ב 12-13 בדצמבר, פשוט תבואו.

יום שני 20 אפריל 2015   מאת: קורן דוררגע לפני הקיץ: חמש המלצות לטיול בדרום

במדבר העוצמתי מול ההרים הגבוהים, הנופים החומים ומזג האוויר נטול הלחות. שניה לפני שהקיץ מגיע ועומסי החום עולים, קבלו המלצות על חמישה מסלולי טיול שווים.

יום ראשון 12 יולי 2015   מאת: דנה נמדרעם הילדים: פעילויות קיץ 2015

תערוכת הכרישים, סיורי לילה מרתקים, סיורים חינמיים בטבע, הופעות מוזיקליות, בריכות מים טבעיות ועוד. ריכזנו עבורכם את ההמלצות הטובות של הקיץ.

  1 2