מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי

בריכות שחייה: איך לשמר את איכות המים ולחסוך בעלויות

בריכת השחייה משמשת אותנו בכל עונות השנה והבטיחות בשחייה היא מעל הכל. מוצר אירופאי חדש בישראל המציע קירוי המגן על הבריכה, שומר על איכות המים ויותר מכל על הביטחון שלנו ושל ילדינו.

  12/04/2015     קורן דור

חוויית הטבילה והשחייה בבריכה בצימר היא חלק בלתי נפרד מההנאה בחורף ובקיץ. בריכה משדרגת פלאים את הנופש בצימר לכל המשפחה ובשנים האחרונות בעקבות הביקוש הרב לבריכות בצימר חלה עלייה במודעות לבטיחות הרחצה, להענקת ממד של פרטיות, קירוי ושמירה על איכות המים, אלה הם פרמטרים חשובים שהופכים את השהות בבריכה להיגיינית ונעימה יותר. 

כאן נכנס לתמונה קירוי טלסקופי לבריכות - זה הוא קירוי בריכה חיצוני מודולארי שמתאים לכל בריכה פתוחה ובעל יתרונות רבים שעושים את ההבדל בתחזוקת הבריכה לטווח הארוך וגם בהסבת הנאה רבה יותר למתרחצים. חברת אלביקסון ישראל מציעה קירויים טלסקופיים לבריכות ומציגה בפנינו את היתרונות המשמעותיים של קירוים אלה. 

קירוי בריכה של אלביקסון ישראל

להבטיח את ההנאה, להקנות ביטחון

משפחות רבות נמנעות להזמין צימר עם בריכה מחשש שהילדים ירוצו בלי השגחה לבריכה, יקפצו פנימה ויפגעו חלילה. קירוי טלסקופי לבריכה מעניק את שכבת ההגנה המבוקשת לבריכה. מערכת הקירוי הטלסקופי מצוידת באמצעי הגנה חשובים כמו למשל, נעילת הדלת או הגישה לבריכה באמצעות מנעול בטיחות. כמו כן, הקירוי השקוף מאפשר גם למי שנמצא מחוץ לבריכה לצפות במתרחש בבריכה. 

מגוון סוגים של קירוי בריכה

להאריך ולשמר את איכות המים

באופן טבעי, שימוש תדיר בבריכה מזיק למים וקירוי טלסקופי שומר על טיב ואיכות המים לאורך זמן. הכיסוי מונע חדירה של זיהומים למים מדשא, בוץ ועד אבק, סופות חול וכניסה של מי גשמים אל תוך הבריכה. החיץ של הכיסוי מאפשר תחזוקה יעילה ונוחה יותר של הבריכה וחוסך שימוש בחומרים כימיים לטיהור המים ושטח הבריכה. 

קירוי ושמירה מפני כל מזג אוויר, גם בבריכות מחוממות

אם בעבר הרחצה בבריכה היתה תלויה בתנאי מזג האוויר הרי שהקירוי הטלסקופי מאפשר רחצה בבריכה בלי קשר לגורמי השמיים. הוא שומר על טמפרטורת המים חמה יותר ועל המרחב של הבריכה חמים ונעים במיוחד, מאפשר לטבול גם בימים קרים וגשומים וגם בימים חמים במיוחד. נאבק ברוחות ובעל הגנה מפני קרני UV. מערכת הקירוי עשויות מיריעות פוליקרבונט סלולריות שנחשב לחומר מילוי למבני קירוי אלומיניום שבאפשרותו להעלות את טמפרטורת המים באמצעות השמש וכך בימי שמש גם בשעות הלילה המים אינם מתקררים וניתן לחסוך בעלויות החימום של מי הבריכה. כמו כן, הקירוי שומר שהמים לא יתאדו מהבריכה וכך לא יהיה צורך למלא אותה מחדש מדי בוקר. 

קירוי איכותי בכל מזג אוויר

אווירה כייפית ופרטיות מקסימאלית - להיות עם, להרגיש בלי

לא לכל אורחי הצימר מתחשק שכל מי שעובר במקום יראה אותם בבריכה וקירוי טלסקופי לבריכה מעניק תחושה של בועה ושל חממה כזאת שהבריכה רק שלהם, ניתן להעצים כך את תחושת האינטימיות בבריכה ועם זאת להעביר פנימה את אור השמש מבחוץ ואת הנוף ולהרגיש בבריכה תחת כיפת השמיים למרות שבפועל יש לבריכה קירוי ושכבת הגנה.    

הקירויים הטלסקופיים לבריכה הינם מודולאריים ומגיעים בגבהים ובגדלים שונים כך שניתן להגביה ולהנמיך את הקירוי לפי גודל הבריכה והאסתטיקה המבוקשת וכמו כן ניתן לפתוח ולסגור את הקירוי בכל עת, בהתאם לתנאי מזג האוויר והמצב המועדף. 

מתאים גם למתקני ספא

 לפרטים נוספים וקבלת הצעות מחיר מאלביקסון ישראל >> לחץ כאן 

תגיות

כתבות נוספות