אנשים וסיפורים אישיים

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים אנשים וסיפורים אישיים
חופשה בקפסולה: הכירו את הטרנד
יום רביעי 12 יוני 2019   מאת:חופשה בקפסולה: הכירו את הטרנד

מלון קפסולה - מה זה, למי זה ומאיפה זה בא? טרנד מדליק ולדעתנו גאוני שנותן פייט רציני לכל אפשרות לינה חסכונית אחרת. מדובר בתאי שינה מטופחים ונקיים עם מעט מרחב אבל במינימום מחיר ובמקסימום פרקטיות וקומפקטיות. בקיצור, מי שעוד לא שמע וגם מי שכבר מכיר... כל הפרטים כאן. שווה הצצה.

הקישלה: מלון הבוטיק של יפו
יום רביעי 16 יולי 2014   מאת:הקישלה: מלון הבוטיק של יפו

תנו כבוד, הרבה כבוד למלון הבוטיק המתהווה בבנין הקישלה העתיק שניצב לו איתן בכניסה ליפו. מבית מעצר, לבניין משטרה ועוד מעט למלון בוטיק מפואר, גילגולו של מבנה.

צימרים לשבת חתן Weekend
יום שלישי 04 פברואר 2014   מאת:צימרים לשבת חתן Weekend

יש חתונה? שיהיה במזל! עכשיו צריך לארגן בחוכמה גם את החגיגות הנפלאות של שבת החתן.

נובמבר: סיורים בתל אביב
יום ראשון 10 נובמבר 2013   מאת:נובמבר: סיורים בתל אביב

מנהלת עיר עולם ותיירות ת"א יפו מציעה מידי חודש מגוון סיורים קסומים בהם תוכלו להכיר את העיר מזווית קצת אחרת. שיטוט ברחובות, ביקור בשווקים, הכרות עם שלושת הדתות, הקסם של יפו ועוד סודות בין הסמטאות. הסיורים מתאימים לנרשמים בודדים, לאירועים פרטיים, לקבוצות ולאירועי חברה. אז קבלו הצצה אל כמה סיורים מעניינים במיוחד.

כל הארץ סיפורים סיפורים
יום רביעי 22 מאי 2013   מאת:כל הארץ סיפורים סיפורים

אם אתם מחובבי הקריאה, ודאי שמתם לב שרבים הספרים שמזכירים את נופי הארץ ועריה. במסגרת חודש הקריאה והספרות יתקיים פרוייקט מיוחד במינו "ישראל קוראת" בו תוכלו לצאת בעקבות ספרים אהובים הישר למקורות ואף לפגוש סופרים ומוזיקאים. צאו לדרך

עיר השמש הניצחית : אילת
יום חמישי 28 אפריל 2011   מאת:עיר השמש הניצחית : אילת

עיר של ים, כפכפי אצבע, שמלות חוף, פחות שעות שינה, קרם הגנה, מסיבות והרבה חופש וכיף. מי היא אם לא אילת. העונה מתחילה ממש עכשיו ולפני שלא תוכלו לנשום שם באוגוסט, כדאי לכם לנפוש שם עכשיו.

תל אביב:סיורים בעקבות ההסטוריה
יום רביעי 08 דצמבר 2010   מאת:תל אביב:סיורים בעקבות ההסטוריה

אין כמו חודש דצמבר, כדי לצאת לטיולי היכרות עם תל אביב. סיורים מלאי אווירה בשילוב ימים נעימים ולילות קרירים. לגלות פינות נסתרות וסמטאות ייחודיות לעיר ולהיסטוריה המרתקת, לחוות אמנות ולהנות מכל רגע

אמץ לך חבר, או סוס
יום שלישי 08 דצמבר 2009   מאת:אמץ לך חבר, או סוס

רכיבה על סוסים מתאימה כמעט לכל אחד מאיתנו, גדולים וקטנים. אך אל דאגה-אין צורך בניסיון קודם ואפילו ניתן לבחור את גודל הסוס ואת המסלול בו נרצה לרכב. הצטיידו מראש בבגדים נוחים ואולי אפילו בבגדי החלפה.

ריאה ירושלמית ירוקה
יום ראשון 18 אוקטובר 2009   מאת:ריאה ירושלמית ירוקה

גיא בן הינום, שטח הפקר בין ירושלים המזרחית למערבית הפך למזבלה בלתי רשמית של העיר. בעזרת מעט יצירתיות וקצת מאמץ רשות הטבע והגנים הפכה את המזבלה לפנינה ירוקה. סיפור המחמם את הלב ומשאיר שביב של תיקווה לעתיד ירוק יותר.

אדוני ראש העיר
יום שני 29 יוני 2009   מאת:אדוני ראש העיר

סיפורו של זאב פרל הוא סיפורה של צפת. כבן למשפחה צפתית גאה בת 9 דורות, לא היה לו ספק מה הוא הולך לעשות עם עזיבתו את משרת ראש העיר.

טיולי ג'יפים בנופים הירוקים של הצפון
יום שלישי 30 דצמבר 2008   מאת:טיולי ג'יפים בנופים הירוקים של הצפון

עונת החורף שהגיעה לארצנו, הגשמים שהחלו לרדת וזרימתם המרהיבה של הנחלים בצפון הם הזדמנות נהדרת לצאת לטיול ג'יפים. הפריחה הצבעונית, החורש הירוק והניחוח הרענן של הטבע שנשטף והתעורר לחיים הם רק חלק מהסיבות לעזוב הכול, לצאת לחופשה קצרה וליהנות מחוויית טיולי שטח בצפון הארץ.

  1 2