טיולי אופניים - טיולים עם אופניים לכל המשפחה

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים טיולי אופניים
4 מסלולי רכיבה במדבר: באווירה מדברית
יום רביעי 28 ינואר 2015   מאת:4 מסלולי רכיבה במדבר: באווירה מדברית

מזג האוויר נפלא, הדרום יפיפה ואטרקטיבי ואתם יותר ממוזמנים להגיע לרכוב באווירה מדברית, עם נופים יפים ורוח מלטפת ומרוץ סובב הערבה המתקיים השנה בתחילת פברואר.

לדווש בעיר: מסלולי אופניים בתל אביב
יום רביעי 04 דצמבר 2013   מאת:לדווש בעיר: מסלולי אופניים בתל אביב

הם מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני של תל אביב. בשלל צבעים, עם סלסילות נשיאה ואקססוריז, רוכבי האופניים מגוונים לנו את הדרכים. לרגל חניכת מסלול חדש לרוכבים בשבילי העיר, הנה מבט על כמה שבילים מקסימים לרכיבה נינוחה

רוכבים בגליל: פסטיבל רוכבי אופניים
יום שני 30 ספטמבר 2013   מאת:רוכבים בגליל: פסטיבל רוכבי אופניים

למתחילים, למנוסים וגם לילדים, פסטיבל רוכבי האופניים בגליל מתקיים זו הזנה השניה ומציע לכם לבוא ולרכב מול הנופים הכי גליליים של הצפון.

שביל נולד: מסלול רכיבה ביער שגב
יום שלישי 07 אוגוסט 2012   מאת:שביל נולד: מסלול רכיבה ביער שגב

רוכבי האופניים, אוהבי האקסטרים מוזמנים לרכיבה במסלול אופניים חדש שנפתח ביער שגב בגליל התחתון. מסלול סינגל, מלא אקשן ושיפועים למי שאוהב להתאמץ כדי ליהנות.

לא לפחד מהחום: מדוושים בנגב
יום רביעי 06 יוני 2012   מאת:לא לפחד מהחום: מדוושים בנגב

יותר חם אבל פחות לחות, יותר מרחבים ופחות עומסים, כל היתרונות של רכיבה במסלולי האופניים הפזורים באיזור הנגב. רק תבחרו: סינגל או עם כל המשפחה

חופשה מלאת אטרקציות בכנרת
יום רביעי 16 מאי 2012   מאת:חופשה מלאת אטרקציות בכנרת

מאחר וארצנו הקטנטונת לא בורכה בעשרות אגמים, כפי שרואים באירופה למשל, הרי שהכנרת שלנו היא "האגם של ישראל". ניתן בהחלט לומר שהכנרת היא אחד מאתרי הבילוי והנופש המועדפים על ישראלים רבים.

רוכבים: 4 מסלולים מצפון עד הנגב
יום ראשון 13 פברואר 2011   מאת:רוכבים: 4 מסלולים מצפון עד הנגב

אין כמו אופניים. ניתן בקלות לגמוע עימן מרחקים רבים ובניגוד למכונית ניתן לחוש את הטבע שלא דרך החלון. בנוסף,זהו ספורט בריא וחוויה מהנה עבור כל המשפחה. ניתן לרכוש אופניים או לשכור באתרים רבים ברחבי הארץ, מערכת וויקנד ממליצה לכם על 4 מסלולי רכיבה

רוכבים: 4 מסלולים מצפון עד הנגב
יום חמישי 13 ינואר 2011   מאת:רוכבים: 4 מסלולים מצפון עד הנגב

אין כמו אופניים. ניתן בקלות לגמוע עימן מרחקים רבים ובניגוד למכונית ניתן לחוש את הטבע שלא דרך החלון. בנוסף,זהו ספורט בריא וחוויה מהנה עבור כל המשפחה. ניתן לרכוש אופניים או לשכור באתרים רבים ברחבי הארץ, מערכת וויקנד ממליצה לכם על 4 מסלולי רכיבה

שני גלגלים ורוכבים בשבילים
יום שני 04 אוקטובר 2010   מאת:שני גלגלים ורוכבים בשבילים

חווית הרכיבה על אופניים כבר מוזכרת בכל מקום. כמעט כולם כבר רוכבים, רוכשים ציוד נילווה ואפילו מתארגנים בקבוצות רכיבה ויחד יוצאים למסלול רכיבה חוויתי או אתגרי. גם אנחנו ממליצים.

אוהבים לרכב? בסגנון המערב הפרוע
יום רביעי 11 אוגוסט 2010   מאת:אוהבים לרכב? בסגנון המערב הפרוע

מוסיקת קאנטרי נעימה, סוסים מסורקים וחביבים, אוכף, מכנסי גי'נס וכוס מים קרים. זה כל מה שצריך עמ"נ לרכב סל סוס ולהרגיש בסגנון המערב הפרוע, אבל בישראל.

על האופניים- מהקל ועד האקסטרים
יום חמישי 24 יוני 2010   מאת:על האופניים- מהקל ועד האקסטרים

טרנד הרכיבה שמתפתח כאן בשנים האחרונות הפך להיות נחלת הכלל, קטנים וגדולים, מנוסים ומתחילים - עולם הרכיבה שייך לכולם. מגוון של מסלולי רכיבה המתאימים לכל רמה של רוכב - רק אל תשכחו את הקסדה!

  1 2