מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי

וילות בצפון לחופשה משפחתית קסומה

הילדים גדלים מאוד מהר, השנים היפות חולפות ולפני שתשימו לב כבר תלוו אותם ללשכת גיוס. חופשות משפחתיות הן הזדמנות פז לבלות יחד, ליהנות ולחזק את הקשר בין כל בני המשפחה.

  04/08/2013    weekend

הילדים גדלים מאוד מהר, השנים היפות חולפות ולפני שתשימו לב כבר תלוו אותם ללשכת גיוס. חופשות משפחתיות הן הזדמנות פז לבלות יחד, ליהנות ולחזק את הקשר בין כל בני המשפחה. החיים בעולם המודרני מאוד עמוסים. אתם ממהרים לעבודה, הילדים מבלים בחוגים ועם חברים...מעטים הם הרגעים בהם כל המשפחה מבלה זמן איכות משותף. אל תוותרו על חופשות משפחתיות, אחת לשנה לפחות, כדאי לצאת יחד לנופש בארץ.

 

בכדי להפיק את המיטב מהחופשה המשפחתית, כדאי לבחור בפתרונות אירוח מתאימים. וילות בצפון מציעות למשפחות פרטיות, מתחם נופש מבודד עם בריכה פרטית, אטרקציות לילדים בכל גיל, מטבח מאובזר, ברביקיו, חדרי שינה מפוארים ומבחר פעילויות לכל המשפחה בקרבת מקום. אזור הצפון אידאלי בעבור חופשות משפחתיות בכל חודשי השנה. וילות בצפון על שפת הכנרת נהדרות בעבור חופשות קיץ, וילות בקרבת הר החרמון נפלאות לחופשת חורף חמימה.

וילה מקסים

 

פעילויות עם ילדים באזור הצפון

וילה בצפון עם בריכה פרטית, היא הזדמנות ללמד את הילדים הקטנים לשחות ולצלול. כיף לבלות בבריכה עם כל בני המשפחה. הילדים נהנים מהקרבה להורים, ואין כל דרישה לחלוק את המתחם עם נופשים נוספים. בניגוד לבתי מלון עמוסים וצפופים, וילות בצפון מציעות אווירה משפחתית, חמימה ומפנקת.

תגיות

כתבות נוספות