מה עושים כשחם? קיץ בעמק המעיינות

שוברים את הראש מה לעשות עם הילדים? לא עוד! שלל טיולים ואטרקציות מהנים וזולים בעמק המעיינות, ובהם, קמפינג בגני חוגה, רחצה לילית בסחנה, סיור חוויתי בדיר, טיולי אופניים ועוד. אז למה אתם מחכים? עוד לא נרשמתם?

writer
מערכת weekend תאריך פרסום: 06/07/2014

הכי קרוב לטבע, הכי חוויתי והרבה יותר זול מפעילויות ואטרקציות בעיר. זאת ההזדמנות שלכם לטיול משפחתי נעים ומעניין, ככה מתחילים את הקיץ!

צמוד למעיינות המים: קמפינג בגני חוגה

פארק גני חוגה הינו פארק אידיאלי למשפחה, הוא כולל בריכה, אומגה (ישר למים), בריכת דייג, מתקני משחקים, פינות מוצלות ועוד. אם בא לכם לבלות בו גם את הלילה, תוכלו ללון בחניון הלילה שמאובזר במקלחות ובמטבחון. אגב, אם תגיעו בסופי השבוע של יולי תוכלו ליהנות גם מדייג לילי, קומזיץ, מתנפחים, הקרנת משחקי המונדיאל ועוד שפע הפתעות.

אפשר גם לישון בשטח, גני חוגה

ניתן לשכור חדרים או להביא אוהל מהבית

קמפינג לילה ב'חוויות ניר דוד'

חווית הקמפינג לילה בגן גורו כוללת כניסה לגן גורו וסיור ערב (בשעה 20:00). בסיור תזכו להציץ אל חיי הלילה של בעלי החיים האוסטרליים ובסיומו יתקיים קומזיץ. בבוקר תתעוררו לארוחת בוקר קלה ולסיור בוקר של האכלת קנגורו. מי מכם שירצה להוסיף לביקור גם חווית בוקר יוכל לטייל ברכבים הירוקים או באופניים ולהשתכשך במעיינות בפארק המעיינות הסמוך לגן גורו ב 50% הנחה (עד 10:00 בבוקר)

מחיר החוויה: 130 ₪ (מגיל שנתיים), רכישת כרטיסים מראש באתר הבית בלבד. הסיור מוצע ביולי בימי חמישי ובאוגוסט בימי שלישי וחמישי.

סיור מרהיב בשעות הלילה, גן גורו

סיורי לילה ויום: גן–גורו

הזכרנו אותו כחלק מחוויה לילית, אך ניתן להגיע ולבקר בו גם בשעות היום ועד לשעה 20:00 בערב. בשעות אחר הצהריים יתקיימו פעילויות מגוונות כגון: הדרכות והאכלות של הקואלות והעטלפים.      

מחיר כניסה רגיל בשעות הפעילות:46 ₪ למבוגר ולילד מגיל 2 ומעלה.

פתוח בקיץ עד 20:00

חוויה לכל המשפחה, גן גורו

בחשיכה: רחצה לילית ולינת שטח בסחנה (גן השלושה)

לכבוד ימי הקיץ החמים והחופש הגדול, גן השלושה יהיה פתוח בלילות בימי שלישי וחמישי, עבור כל אלו מכם שיחפצו ברחצה לילית מהנה ומיוחדת בבריכות הסחנה. הרחצה הלילית תתקיים בין השעות 18:00 – 21:30 , אם תגיעו בליל שישי, תוכלו ללון בשטח המדשאות וכן לבקר באתרי הגן ולרחוץ בבריכות באופן חופשי במהלך היום. הלינה תתאפשר החל מהשעה 18:00 . 

מחיר רחצה לילית: 40 ₪ למבוגר ו 24 ₪ לילד | מחיר לינה: 63 ₪ למבוגר ו 53 ₪ לילד

מראה מרהיב גם בלילה, הסחנה (צילום יח"צ)

פעילויות בחוות עז עיז

בסיור חוויתי בדיר כבר הייתם? אז הנה ההזדמנות. הסיור כולל האכלת עזים, הכנת מעדן חלב, אפיית פיתות בטאבון, קרבות מים ועוד. בחווה מתקיימות גם סדנאות ייחודיות: סדנא כפרית עם ארוחת ערב על רקע השקיעה וסדנת גיבון ויין.

הסיורים משפחתיים מתקיימים בכל יום בין השעות 9:00 – 13:00 וביום שבת עד השעה 18:00, עלותם: 38 ₪ למבוגר ו 23 ₪ לילד. הסדנאות מתקיימות בתיאום מראש ועלות הסדנא הכפרית 53 ₪, מחיר סדנת הגיבון הרומנטית 120 ₪ .

הסיור כולל האכלת עיזים (צילום יח"צ)

התרעננות בפארק המעיינות<

אולי יעניין אתכם גם

מדורים