מגזין Weekend

כתבות בנושא צימרים בצפון

הדבר החשוב לאחר שסגרתם את החופשה שלכם זה הדאגה לאוכל. איפה נאכל, מה נאכל ומתי. מערכת וויקנד ריכזה עבורכם כמה מקומות המתאימים לחופשה ולארוחה טובה יחד. שתהיה לכם חופשה טעימה.

יום ראשון 25 אפריל 2010 | עידית אייל צילום:צימר בוקר טוב בשדמות דבורה
כמו בכל שנה, גם החרמון עומד להיפתח שוב, ואיתו הבהלה ללבן. אם אתם רוצים ליהנות יותר משלג ופחות מהפקקים בדרך, העומס והנסיעות הארוכות, די הכרחי שכבר מעכשיו תשריינו לכם מקום חמים לשהות בו בקרבת אתר החרמון. בדקנו באילו ישובים סמוכים נמצאים המקומות הכי שווים, והנה לפניכם כל המידע במפורט.

יום חמישי 16 דצמבר 2021 | ליאור יצחק
רמת מנשה עבורי היא בית ועבורכם שטח כפרי,ירוק ופתוח. זה הזמן ליהנות מצפונותיה-גבעות מוריקות, פריחה ססגונית, זרימת נחלים ונופים משגעים. כל השפע הזה ועוד, במיקום מאוד קרוב.

יום ראשון 31 ינואר 2010 | מאיה כץ
השילוב בין חופשה ובריכה מעלה באופן מיידי אימג' של יוקרה וחיים טובים: שוכבים לצד הבריכה עם מרגריטה קפואה, פלטת פירות (או וודקה רדבול אם אתם מתעקשים), אבל... פעמים רבות חופשה עם בריכה תסתבר כלא כזאת יוקרתית כמו דמיינו בעיקר בעונות שיא הביקוש בהן הבריכות מתמלאות ילדים,מתנפחים ועוד דברים שיכולים לבוא לנו קצת פחות טוב...

יום שני 14 יוני 2021 | אליסה גיטניק
החלטתם שיוצאים לצימר, אבל איך תדעו לבחור נכון? איפה מחפשים? על מה חשוב לשים את הדגש ? ועוד... מערכת וויקנד ממליצה לכם על כמה עקרונות חשובים לבדיקה למציאת הצימר בשבילכם.

יום ראשון 30 מאי 2010 | עידית כץ