מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי
מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים

כתבות בנושא שקיעה

יום חמישי 22 יולי 2010   מאת:מאיה כץ | צילום:אייל מטרניבאוגוסט מטיילים עם רשות

טיולי חודש אוגוסט של רשות הטבע והגנים יישאו אותכם לעבר היסטוריה מופלאה, ארכיאולוגיה, טבע ונפלאות החיים. שיהיה לכולנו אוגוסט חם ורצוף בספע של מסלולי טיול מהנים.

יום שלישי 16 נובמבר 2010   מאת:מאיה כץ צילום:אוהבים ים? בואו לחופשה מול הגלים

אין כמו נופש על הים ובעיקר עכשיו בסתיו שהחוף יקבל את פניכם ברוח קרירה ונעימה וכמעט בלי אנשים ורעשים של כדורי פינג פונג ברקע. בואו להכיר את "מקום על הים" בנחשולים.

יום ראשון 03 יולי 2011   מאת:מאיה כץ צילום:מיכאל אופנגנדןחופי ים מומלצים, קמפינג על החוף

הים, כמעט בכל חוף, הינו מהמקומות הרומנטיים בעולם. שאלתם את עצמיכם מדוע? אולי בגלל המרחבים הפתוחים ואולי בשל האגדות והחלומות אודות אותן מקומות הנחבאים מעבר לים. לפניכם מספר המלצות להעצמת החוויה הרומנטית

יום שלישי 13 מרץ 2012   מאת:טל גולדמןטרום אביב: הפריחה שאחרי החורף

אנחנו מריחים אותה, חלקנו רגישים אליה, אבל אף אחד מאיתנו לא נשאר אדיש אליה: קבלו את פריחת האביב. היא כבר כאן, מבצבצת כמעט מכל עבר וצבעונית להפליא, גאווה ישראלית אביבית.

יום חמישי 16 אוגוסט 2012   מאת:רון שגב פינקלמןמול השמש: טיולי זריחה ושקיעה

שעות הזריחה והשקיעה הן השעות היפות של הטבע, ולמען האמת גם הנוחות ביותר מבחינת מזג האוויר. יש משהו קסום בשעות האלה שבהם השמיים מאדימים או מתבהרים וברקע הנוף נראה כמתמזג ביצירת הבריאה. היכן הכי כדאי להיות בשעות הכי שוות של הטבע?

יום ראשון 12 יולי 2015   מאת: דנה נמדרעם הילדים: פעילויות קיץ 2015

תערוכת הכרישים, סיורי לילה מרתקים, סיורים חינמיים בטבע, הופעות מוזיקליות, בריכות מים טבעיות ועוד. ריכזנו עבורכם את ההמלצות הטובות של הקיץ.

  1