מגזין Weekend

כתבות בנושא נדידת ציפורים

אם אתם אוהבים גם לנפוש וגם אוהבים מוסיקה, אתם צריכים לדעת שהחברה להגנת הטבע מארגנת קונצרט הופעה חיה בשילוב לינה בצפון וכל זה בין נדידות הציפורים והטבע.

יום שלישי 15 נובמבר 2011 | מערכת weekend
מובטח לנו סופ"ש קייצי וחם, אוהבי הטבע ייצאו גם השבוע לטיולי שטח ואווירה, מערכת וויקנד ממליצה על כמה מקומות שכולם מאורגנים בחסות החברה להגנת הטבע. מומלץ.

יום רביעי 14 אפריל 2010 | יפעה מבטח צילום:יואב פרלמן
מושב ציפורי נבנה על שרידי העיר העתיקה ציפורי ונדמה שאפילו היום הוא מצליח לשמור על אווירה ייחודית וקסם. כשתיכנסו למושב תחושו מיד באווירה הייחודית. מסע בזמן.

יום שלישי 22 מרץ 2011 | מאיה כץ
כיצד מסע נדידה של עופות נודדים, עגלת מסתור ואגמון החולה קשורים אחד לשני? זה לא משנה בכלל אם אתם צפרים מדופלמים או סתם חובבי חיות, אתם ללא ספק תוכלו להפיק הנאה רבה מחודשי הנדידה של מיני העופות באגמון החולה. בכתבה זו נעשה לכם קצת סדר בראש, נסביר למה העופות נודדים לכאן, מה מיוחד באגמון החולה ובמה כרוך התענוג.

יום ראשון 17 אוקטובר 2021 | ליאור יצחק
עונת הנדידה יוצאת לדרך. הציפורים חגות באוויר וחולפות בשמיים על פני נופים עוצרי נשימה, מגיעות ארצה או עפות מכאן למחוזות רחוקים וזו הזדמנות לפגוש ציפורים, ללמוד אודות אורחות חייהן בהדרכת צפרים מנוסים, להשתתף בפעילויות יצירה בהשראת הנדידה ולטייל תוך כדי במקומות יפים ברחבי המדינה.

יום שני 04 נובמבר 2013 | קורן דור