מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי
מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים

כתבות בנושא מסלולי טיול

יום רביעי 27 ינואר 2010   מאת:יפעה מבטחט"ו בשבט, שקדים ושקדיות

ט"ו בשבט ממש כבר כאן ולכבודו השתפר מזג האוויר, אנו ממליצים לכם לצאת אל חיק הטבע למסלול טיול וליהנות משלל פריחות, טעמים וריחות המאפיינים את החג ואת עונה זו של השנה

יום חמישי 04 פברואר 2010   מאת:עידית איילובכל זאת, אין לי ארץ אחרת

הכתבה הבאה תוציא לכם את החשק לטוס לחו"ל, ותזכיר לכם את כל הסיבות לבלות את החופשה שלכם בישראל. מנופים מדהימים, דרך המחיר וכלה בערכי אהבת הארץ – אנחנו נשארים בארץ, ונהנים מכל העולמות.

יום חמישי 04 פברואר 2010   מאת:מאיה כץגינה לי חביבה

היכולת לקטוף ירקות מערוגה צנועה וצבעונית הישר לסלט טרי אינה שמורה לאנשי הכפר בלבד. בשנים האחרונות הולכות ומתרבות האפשרויות לגידול ירקות גם בעבור מי שמתגורר בעיר.

יום חמישי 25 פברואר 2010   מאת:מאיה כץהראית איזה יופי?

האביב המוקדם שפקד אותנו, מילא את הארץ בפריחה צבעונית ומקסימה. הארץ כולה פורחת, אך לפניכם מובאים מספר אתרי פריחה ייחודיים, למי שמחפש את השונה והמיוחד או הגדול והרב.

יום חמישי 08 אפריל 2010   מאת:איציק גרינוולדטיולי אביב

שמחה רבה פסח בא, שמחה רבה פסח עבר והאביב, למי שלא שם לב, כבר ממש כאן. אז לאוהבי הטיולים ולאלו שלא הספיקו לטייל בחג, מערכת וויקנד ממליצה לכם על עוד כמה מקומות.

יום חמישי 15 אפריל 2010   מאת:מאיה כץקצר ולעניין

נמצאים בחופשה ורוצים לעשות וי על טיול? מחפשים טיול קצר שלא יגמור לכם את היום ואת הרגליים? קבלו הצעות למסלולי טיול קצרים ויפים בכל רחבי הארץ.

יום חמישי 22 אפריל 2010   מאת:יפעה מבטח צילום:החברה להגנת הטבעמחמישי עד שבת

החגים עברו והשבת הקרובה שממתינה לנו היא נטולת חגים אחריה. נצלו אותה היטב, עיזבו את הבית והמטבח וצאו לטיול או ביחרו כל פעילות אחרת מחוץ לבית. קחו אתכם את האורחים.

יום חמישי 22 אפריל 2010   מאת:מאיה כץבין גדרה לחדרה

אחד הדברים שגורמים לנו לבטל טיול הוא בדר"כ הנסיעה. לילדים זה קשה, יש פקקים ועוד תירוצים. אז די לנסיעות הארוכות, בואו נישאר ליד הבית אך העיקר שנמשיך לטייל

יום רביעי 28 אפריל 2010   מאת:יפעה מבטח צילום:החברה להגנת הטבעל"ג בעומר וממשיכים לטייל

סוף השבוע הקרוב הוא בסימן ל"ג בעומר. אפשר לחזור למקורות ולעשות קומזיץ מסורתי בשילוב טיולי שטח ושירה בציבור. מערכת וויקנד ממליצה על כמה מקומות מתאימים.

יום רביעי 05 מאי 2010   מאת:עידית איילמטיילים גדולים

כשהילדים גדולים הם כבר מרגישים ממש בוגרים ורוצים עצמאות, לעשות הכל לבד, להישאר לבד וגן לטייל לבד. החברה להגנת הטבע מארגנת כמה טיולים קצרים המתאימים לבני ה 18+

יום חמישי 20 מאי 2010   מאת:איציק גרינוולדלפיקניק יצאנו

הכי כיף לטייל, אבל עוד יותר כיף לשלב את הטיול עם אתנחתא לפיקניק בטבע, על המחצלת או שמיכת הטלאים, על צלע הר או כסאות מאולתרים, העיקר שנבלה עוד יום רצוף חוויות בטבע.

  1 2 3 4