מגזין Weekend - המדריך שלך לנופש ופנאי

מיין לפי: החדשים המדוברים   אזור: כל האזורים טיולים בצפון
יום חמישי 11 מרץ 2010   מאת:מאיה כץהיכן כדאי לטייל בפסח - טיולי משפחות בארץ

חג הפסח כבר אוטוטו כאן וכולנו עסוקים בהכנות. אז קבלו המלצות לטיולים מגוונים המתאימים לכל המשפחה, טיולים המשלבים מים, אופניים, מערה וזריחה.

יום ראשון 25 אפריל 2010   מאת:מאיה כץ צילום:זאב מרגליתתלוי בשביל

באתר הבניאס שבמורדות החרמון, נחנך לאחרונה שביל חדש - השביל התלוי. השביל מזמן לצועד בו הליכה חוויתית בנקיק צר מול זרימת מים סוערת. חו"ל? זה כאן!

יום רביעי 28 אפריל 2010   מאת:עידית אייל צילום:קיבוץ כיסופיםהקיבוץ המיוחד

יציאה לחופשה בקיבוץ היא ממש לא כמו פעם. נכון שבחלק מהקיבוצים עדיין לובשים בגדי עבודה ומגדלים שפם, אבל בחלק כבר לא. המון קיבוצים מרחיבים את תחום התיירות וישמחו לארח אתכם כמו שהם יודעים. מהלב.

יום ראשון 30 מאי 2010   מאת:עידית כץהמדריך המזורז לבחירת צימר

החלטתם שיוצאים לצימר, אבל איך תדעו לבחור נכון? איפה מחפשים? על מה חשוב לשים את הדגש ? ועוד... מערכת וויקנד ממליצה לכם על כמה עקרונות חשובים לבדיקה למציאת הצימר בשבילכם.

יום שני 09 אוגוסט 2010   מאת:דנה נמדר צילום:סשה אלכובהמדריך המלא לבחירת צימר

לאחר שכבר החלטתם שגם השנה יוצאים לחופשה בארץ, נותר להחליט רק איפה, עם מי ומתי.שלא תתבלבלו, זוהי משימה בהחלט לא פשוטה ואפילו מאוד מורכבת. היצע מקומות הנופש בישראל הינו גדול ומגוון לפחות כמו סוגי התבלינים בשוק לווינסקי. אבל אל דאגה, עם הכוונה נכונה והתמקדות במטרה תצליחו גם בזה. רק שתהיה לכם חופשה נעימה ובטוחה

יום שלישי 22 מרץ 2011   מאת:מאיה כץהכי קדום בגליל: ציפורי

מושב ציפורי נבנה על שרידי העיר העתיקה ציפורי ונדמה שאפילו היום הוא מצליח לשמור על אווירה ייחודית וקסם. כשתיכנסו למושב תחושו מיד באווירה הייחודית. מסע בזמן.